מאהב לטיני

מאהב לטיני

היא התחתנה אתו רק בשביל הכסף שלו, אולם הדבר לא הפריע לו בכלל. יעקב היה בן שבעים כשפגש את ענת במסיבה שארגן לעובדיו. היא הגיעה למקום כבת לוויה של אחד העובדים, וסיימה את הערב במיטתו של יעקב. היופי שלה היה עוצר נשימה, ויעקב התמכר לה. אשתו מתה עשר שנים קודם לכן, מותירה אותו בודד בבית גדול וריק. שני ילדיו כבר עזבו את הבית והקימו את משפחותיהם בקרבת מקום.   כשהכיר את ענת, הוא שמר על דבר קיומה בסוד בתקופת היכרותם הראשונה, אולם לאחר זמן מה כבר הכיר אותה לשני בניו. הוא אהב את הכנות הבלתי מתפשרת שלה, במיוחד באמירתה הכנה שהיא לא בטוחה שיוכל לספק אותה מינית כל הזמן.  זה היה רק עניין של זמן עד שתמצא לה מאהב.

הם התחתנו לאחר חתימה על הסכם ממון, והיא בהחלט דאגה לשמור על חזות בריאה ומפרגנת כלפי חוץ. יעקב אהב אותה יותר על כך, למרות שכבר ידע שהיא בוגדת בו עם מאהב לטיני. ערב אחד, כששאל אותה היכן הם נפגשים, היא סיפרה לו שיש שתי דירות דיסקרטיות מחוץ לעיר אותן היא שוכרת כל פעם שהם רוצים להיפגש. לשאלתו אם היא חווה אתו אורגזמות, היא חייכה בעדינות ואמרה ברוך שהיא מסופקת. יעקב קיבל ממנה יחס מיוחד והם שכבו כל פעם שחשק בה.

מה שהיא עברה עם המאהב הלטיני באותן דירות דיסקרטיות בצפון כבר היה סרט אחר לגמרי!!!

לא סתם אמרו שהלטיניים הם גברים חמים, חרמנים וחזקים. אנטוניו גרם לה לצרוח את נשמתה החוצה כשדחף לתוך הכוס שלה את לשונו, פותח אותה באצבעותיו כדי להיכנס עם הלשון עמוק יותר, טועם את רטיבותה ומרתיח את דמה. הוא לא חשש להשתמש באביזרי עזר כשביקשה ממנו ויברטור רוטט באחת מהפעמים שנפגשו. הוא גמר יחד אתה כשגמרה בצעקה מאותו ויברטור הרוטט בנרתיק שלה. הזין שלו בתוך ישבנה נדחף עמוק וחזק יותר. הוא פירק את גופה פעם אחר פעם, מזיין אותה חזק יותר וארוך יותר כל פעם שנפגשו. עוד כוחו במותניו, והיא תמיד חזרה הביתה ליעקב.