המדריך השלם לרכישת מזרנים

המדריך השלם לרכישת מזרנים

בזמן כזה או אחר מגיע שלב בו צריך להחליף מזרנים ישנים בחדשים וכאן גם עולה השאלה איזה מזרן אתם מעדיפים? מה אתם צריכים באמת? האם תעדיפו מזרן ללא קפיצים או עם קפיצים? מה היתרון של כל מזרן כזה או אחר ביחס למה שקורה אצלכם בבית? הנה כל מה שצריך לדעת לפני שבוחרים מזרנים על הצד הטוב ביותר.

איך מחליפים מזרנים? כל מה שאתם צריכים לדעת תחת קורת גג אחת

שליש מהחיים אנשים מבלים בשינה וכך גם בחירת מזרנים עולה על הפרק ומאלצת אותנו לעשות חישוב מסלול מחדש. אז אם גם אתם לא רוצים להרגיש עייפים, לא יעילים וכל מה שביניהם, כנראה שאתם צריכים מזרנים חדשים כדי שתהיו חיוניים יותר בעבודה וגם מחוצה לה. אז איך בוחרים? כיצד שומרים על הבריאות? החלפת מזרנים תתרחש אחת לעשר שנים ולעיתים קצת יותר – תלוי בטיב המזרן עצמו. עם זאת, יש שיעידו כי אפשר להחליף מזרנים כבר לאחר שמונה שנים בפרט אם עברתם את גיל ארבעים.

איך יודעים שצריך להחליף מזרן?

מתעוררים עם כאב גב כאשר מזרנים חדשים יחסית? מה אתם עושים לא נכון? אם המזרן שלכם נעשה כבד יותר זה בהחלט מתווסף לכל הסיבות מדוע אתם חייבים מזרנים חדשים, הפעם נטולי זיעה, אבק ולכלוך מסכן חיים. אז איך באמת בוחרים? ראשית חשוב לבדוק את התנוחה של השינה, כמו כן, חשוב מאוד לבדוק את חומרי הגלם, ממה עשוי המזרן? כל חומר גלם יעלה לכם שונה ולכן חשוב להתאים את זה גם לתקציב שיש לכם אפשרות להרשות לעצמכם.

יש לבדוק את מוניטין החברה ממנה רוכשים מזרנים, כמו כן יש לבדוק את גובה המזרן ובעיקר אחד כזה שיהיה נגיש לכם (לא גבוה מדי). כמו כן, אפשר לדבר על בדיקת מזרנים אורתופדיים (מה עובי השכבות) ומאיזה בד עשוי המזרן עצמו.

מחפשים שינה טובה? זכרו, כל שינה טובה מתחילה בבחירת מזרנים שיאפשרו לכם שינה טובה ובעיקר חיוניות ליום שאחרי.