הכרויות האלפיון העליון

הכרויות

בוודאי יצא לכם לשמוע מדי פעם על המלים הכרויות האלפיון העליון – מדובר בתופעה שהולכת ותופחת מדי שנה. הגברים בוחרים בדרך זאת, בעיקר כדי להאדיר את כוחם. הנשים בוחרים ביחסים כאלו בעיקר משום שהן חוות קושי כלכלי, וזה מאפיין בעיקר נשים צעירות, שנראות טוב במיוחד. רבות נאמר ונכתב על הנושא הזה, לא תמיד בפן החיובי. אבל בינינו מה רע בהסכם כזה, שהכול ידוע מראש למן ההתחלה ומקובל על שני הצדדים? מרבית מערכות היחסים תועות בדרך, כל אחד מצפה למשהו מסוים, ומתאכזב כשזה לא קורה. בעוד שבמערכת יחסים של היכרות האלפיון העליון הכול ידוע ומוסכם מראש, אין הפתעות ואין מפחי נפש.

הסיום של הכרויות האלפיון העליון אינו מלודרמטי

טבעם של מערכות יחסים מתבטא בכך, שבהתחלה הכול טוב ויפה, אבל בסוף, שומו שמיים, הדרמות רק מתחילות ומתחזקות מדי יום שעובר. אחת ההצלחות של יחסי הכרויות האלפיון העליון, שהן מסתיימות בשקט, בלי יותר מדי מלודרמות. פשוט לוחצים ידיים, וכל אחד הולך לדרכו שלו. משמע – הכול טוב, כל עוד הוא נמשך; וכאשר כבר לא טוב, הגיע הזמן להיפרד כידידים.

הכרויות האלפיון העליון מלוות בהטבות כלכליות

הקונוטציה הראשונה שמבצבצת במוח, למי שמבטא את שלושת המלים – הכרויות האלפיון העליון, היא הפן הכלכלי. אבל לא מדובר רק בהחלפת כספים גרידא, כי אם בהרבה מעבר לזה. נשים, שנאלצו לחיות בדוחק ולעבוד במקומות כמו דירות דיסקרטיות בצפון בשל מצב כלכלי קשה, נחשפות לעולם הפאר וההדר לראשונה בחייהן. עולם כה עשיר ונוח ברובד הכלכלי, שמעולם הן לא חוו או התנסו בו בעברן. לפתע הן לא יודעות שובע מבתי קפה וממסעדות אקסקלוסיביים, מענידת תכשיטים משובצים עם יהלומים, מלבוש לפי צו האופנה, מגמיאת משקאות משכרים ויוקרתיים. עולם שמבטיח להן יציבות כלכלית, עם המון הטבות, וכל מה שנדרש מהן הוא רק להיות יפות ולשתוק ברגעים הנכונים.

זוגיות של הכרויות האלפיון העליון אינה מלוות במונוגמיה

היתרון של הכרויות האלפיון העליון שאין בהם כל צורך של מונוגמיה. לא מעורבים בו רגשות של קנאה או בלעדיות. כל אחד מבני הזוג רשאי לעשות ככל שעולה על רוחו בזמנו הפנוי, לרבות לצאת ולהתרועע עם אחרים. קנאה היא לא פרמטר אמתי במרבית מערכות היחסים הללו. בעוד שבזוגיות רגילה הבגידה מהווה את המקור הראשוני לסיום מערכת היחסים, ביחסים בסגנון של שוגר דדי אין לה בכלל מקום, ולרוב הקנאה בכלל לא מהווה פקטור רציני, שיש להתייחס אליו.